Maklumat Korporat
Fungsi
Prestasi Piagam Pelanggan
Skim Perkhidmatan
Sistem Semakan Online Urusan SPKP
Emel / Telefon
Kelayakan
Program & Aktiviti
Laporan Tahunan SPKP
Bilangan Transaksi Perkhidmatan Online

Pautan



Print
Urus Setia SPKP

 

Bil
Nama Penuh
Jawatan
No. Telefon
Emel
1 Syahrizad binti Mahpar Setiausaha Bahagian 03-8885 6003 syahrizad@spa.gov.my
2 Nurul Hidayah Puteri binti Abdul Rahim Penolong Setiausaha 03-8885 6050 hidayah.puteri@spa.gov.my
3 Mohd Rahmat Bin Abdul Kaiyim Penolong Pegawai Tadbir 03-8885 6035 rahmat@spa.gov.my
4 Nur Fadillah Ain binti Haris Pembantu Tadbir 03-8885 6335 fadillah@spa.gov.my
5 Lailatul Saadiah binti Maha Pembantu Tadbir 03-8885 6335 saadiah@spa.gov.my
6 Muhammad Nuh bin Sidin Pembantu Tadbir 03-8885 6090 m.nuh@spa.gov.my

 

 

 
Suruhanjaya Perkhidmatan Kehakiman Dan Perundangan
Aras 10, Blok C7, Kompleks C, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan, 62520 PUTRAJAYA
Tel: 03-8885 6335 Faks: 03-8888 5037


Anda pelawat yang ke- : free page hit counter
sejak 20 April 2010

Tarikh kemaskini:
07 Ogos 2017

... Dasar Privasi :: Dasar Keselamatan

Penafian: Kerajaan Malaysia dan Suruhanjaya Perkhidmatan Kehakiman dan Perundangan tidak bertanggungjawab atas kehilangan atau kerosakan disebabkan penggunaan mana-mana maklumat yang disediakan melalui laman web ini.
Hakcipta TerpeliharaŠ 2016 Laman Web Oleh Suruhanjaya Perkhidmatan Kehakiman dan Perundangan. Sesuai dipaparkan menggunakan IE versi 6.0 dan ke atas dengan resolusi 1024 x 768.