Maklumat Korporat
Fungsi
Prestasi Piagam Pelanggan
Skim Perkhidmatan
Sistem Semakan Urusan Perkhidmatan
Emel / Telefon
Kelayakan
Program & Aktiviti
Laporan Tahunan SPKP
Bilangan Transaksi Perkhidmatan Online
Muat Turun

Pautan



Print
Urus Setia SPKP

 

Bil
Nama Penuh
Jawatan
No. Telefon
Emel
1 Mohammad Nasrol bin Mat Nasir Setiausaha Bahagian 03-8091 9012 nasrol@spa.gov.my
2 Siti Khadijah binti Bharum Penolong Setiausaha 03-8091 9081 skhadijah@spa.gov.my
3 Mohd Rahmat Bin Abdul Kaiyim Penolong Pegawai Tadbir 03-8091 9082 rahmat@spa.gov.my
4 Shasharina binti Sa’adon Pembantu Tadbir 03-8091 9085 shasharina@spa.gov.my
5 Nur Salwani Farhana binti Johari Pembantu Tadbir 03-8091 9084 salwani@spa.gov.my
6 Revathi A/P Paramasnam Pembantu Tadbir 03-8091 9083 revathi@spa.gov.my

 

 

 
Suruhanjaya Perkhidmatan Kehakiman Dan Perundangan (SPKP)
Aras 10, Blok F1, Kompleks F, No.2, Lebuh Perdana Timur A, Presint 1 Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan 62000 Putrajaya
Tel: Faks:


Anda pelawat yang ke- : free page hit counter
sejak 20 April 2010

Tarikh kemaskini:
10 Januari 2022

Dasar Privasi :: Dasar Keselamatan

Penafian: Kerajaan Malaysia dan Suruhanjaya Perkhidmatan Kehakiman dan Perundangan tidak bertanggungjawab atas kehilangan atau kerosakan disebabkan penggunaan mana-mana maklumat yang disediakan melalui laman web ini.
Hakcipta Terpelihara© 2016 Laman Web Oleh Suruhanjaya Perkhidmatan Kehakiman dan Perundangan. Sesuai dipaparkan menggunakan IE versi 6.0 dan ke atas dengan resolusi 1024 x 768.